Карта сайта
рус

Магистратура және докторантура бойынша үміткерлер 1-қыркүйектен бастап бюджеттік негіздегі оқу бөліміне ҚАБЫЛДАНДЫ

31.08.2017

Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясының 2017-2018 оқу жылына магистратура және докторантура бойынша мемлекеттік сұраным мамандықтарына сәйкес төменде көрсетілген үміткерлер 1-қыркүйектен бастап бюджеттік негіздегі оқу бөліміне ҚАБЫЛДАНДЫ:

 

ДОКТОРАНТУРА

 

6D041600  - «Өнертану»  

  1. Бағдат Әннәс
  2. Елубаева Маржан Амановна

 

 

6D040600  - «Режиссура»  

  1. Бакеева Мадина Кайратжановна
  2. Максим Абзалбек Асхатұлы
  3. Молдахметова Алима Талгатовна

 

 

МАГИСТРАТУРА

                                                                          

6М040400   «Дәстүрлі музыка өнері»

  1. Акияшев Айсарбек Сапарбекұлы
  2. Ибраимова Сайран Саматовна
  3. Еркінбек Динагул
  4. Мусрепова Жадра Оразтаевна

 

6М040600  «Режиссура»

  1. Жаханов Берик Бахытович
  2. Тажикенов Нурлан Бусаканович
  3. Төленді Маржан Төлендіқызы
  4. Каиржанова Венере Сериковна
  5. Муртазин Джанибек Серижанович
  6. Қалдыкөз Рахымжан Төребекұлы
  7. Джамбулова Айкен Танирбергеновна
  8. Байсабаева Тоғжан Нурланқызы
  9. Альжанов Райымбек Амангельдыұлы
  10. Әліқұл Бауыржан Бейсеханұлы
  11. Умбеткалиев Шағуан Молдабекұлы
  12. Нуфтуллин Жантлеу Рухоллинович
  13. Тулегенов Дархан Ертаевич
  14. Нахиева Інжумаржан Жаңбырбайқызы
  15. Санқайбаева Райхан Кусманбековна

 

6М040700   «Актерлік өнер»

  1. Заутбек Асхат Мұратұлы
  2. Омарбеков Абайбол Ерланұлы
  3. Конысбеков Куаныш Айдарович
  4. Бағытжанов Бекзат Азаматұлы
  5. Төлепберген Ербол Сәкенұлы

 

6М040800   «Эстрада өнері»

  1. Мухаев Бақытжан Куатович
  2. Жунисбеков Биржан Жунисбекович
  3. Арынтаева Алия Сержановна

 

6М040900   «Хореография»

  1. Цой Анна Вадимовна
  2. Карымбаева Айжан Несипгереевна

 

6М041000   «Сценография»

  1. Алибаева Алтынай Советбекқызы
  2. Каримова Айгерим Далелхановна
  3. Бисембаева Айдана Абаевна
  4. Дуймагамбетова Нургуль Нуржановна

 

6М041200   «Операторлық өнер»

  1. Бектурсынов Талгат Амангелдиевич
  2. Алхаров Онгарбек Есенбаевич
  3. Цой Владислав Эриксонович

 

6М041300   «Кескіндеме»

  1. Казикеев Манас Аманкосович
  2. Сеит Гүлсім Ерболқызы
  3. Каирбекова Гафура Бахытовна

 

6М041400  «Графика»

  1. Бердикожа Шалқар Мұратқызы
  2. Әділбек Ділфруза Тайбекқызы

 

6М041500   «Мүсін»

  1. Абдрешов Куаныш Бейбитович

 

6М041600  «Өнертану»

  1. Маманов Шыңғыс Талапұлы
  2. Дәулетқалиева Дана Дәулетқалиқызы
  3. Хлащева Ольга Дмитриевна
  4. Кайдаров Аскар Маликович
  5. Беркимбаева Айман Бақытовна
  6. Тоқаева Ұлпан Нұрланқызы
  7. Омарова Асем Абдижапбаровна

 

     6М041700  «Сәндік өнер»

  1. Казыкенов Ғалым Жанболатұлы
  2. Турсалиев Жанибек Эржанович
  3. Ерназаров Керим Ануарбекович
  4. Сарсенбиев Багдат Амирбекович

 

     6М042100 «Дизайн»

  1. Алтынбекова Элина Кырымовна
  2. Абылкасимова Гюнэль Химышевна
  3. Махмұтқазы Бақыт
Назад к Новости КазНаи
+