Сайт картасы
қаз

Басшылық

Т.Қ.ЖҮРГЕНОВ АТЫНДАҒЫ

ҚАЗАҚ ҰЛТТЫҚ ӨНЕР АКАДЕМИЯСЫ

индекс 050000, Алматы қ., Панфилов к., 127            Web-сайт: www. kaznai.kz,   

     тел.: 8 /727/ 261-42-40, факс: 8 /727/ 261-15-98                               Е-mail.:  kaznai@art-oner.kz

Аты жөні, тегі

ЛАУАЗЫМЫ

Жұмыс телефоны

Құрылымдық бөлімшелер басшылары

1.

Асылбекова Алма Асымовна

Қаржы-шаруашылық басқарма басшысы-бас бухгалтері

272-23-83 вн.107

2.

Кайранова Галима Жабаевна

Қызметкерлерді құжаттау және тіркеу қызметінің басшысы

 272-97-85 

3.

Байтөлекова Гаухар Ерсайынқызы

Бухгалтерлік есеп және есеп-қисап бөлімінің басшысы – бас бухгалтердің орынбасары

261-82-80                   

4.

Абрахманова Балсия Сагинбаевна 

Жоспарлы-экономикалық қызметінің басшысы

261-14-65                 

5.

Адамина Жазира Сабитовна

Мемлекеттік сатып алулар бөлімінің басшысы

272-66-52 вн.106

6.

 

Заң қызметінің басшысы

261-11-25 вн.102

7.

Далиева Жанат Айтугановна

Сыртқы байланыстар және академиялық ұтқырлық бөлімі басшысы

261-15-72

8.

Сарсенкожаева Арайлым Орынбековна

Құжаттармен қамтамасыз ету бөлімінің басшысы

261-42-40 вн.104

9.

Еркебай Анар Саимжанқызы

Ғылыми-зерттеу институтының басшысы

272-43-98

9.

Жақсылыкова Меруерт Болатқанкызы 

Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бөлімінің басшысы

272-43-98

9.

Кульшанова Арман Айыпбековна

Ғылыми-баспа бөлімінің басшысы

272-43-98

9.

Медеубек Хангелды Сағатбекұлы

Баспасөз қызметінің басшысы

272-04-99

9.

Кереев Аділғазы Бақытұлы

Ақпараттық коммуникациялар және тестілеу бөлімінің басшысы 

 

9.

Байзаханов Аслан Әділханұлы

Стратегиялық жоспарлау және сапа менеджменті жүйесі бөлімінің басшысы

261-13-24

9.

Жұлқаш Жұмажан Амандықұлы

Шығармашылық бөлімінің  басшысы

261-15-72

10.

Джумадилова Жамиля Амантурлыевна 

Біліктілікті арттыру институты және мониторинг қызметінің басшысы

261-11-83

11.

Назимхан Улдай Усеновна

Біліктілікті арттыру институты және мониторинг қызметі басшысының орынбасары

261-11-83

12.

Асылбекова Гаухар Болатовна

Әлеуметтік-тәрбие жұмысы  және жастар саясаты жөніндегі  бөлімінің басшысы

261-15-72

13.

Тутибаева Эльмира Аблекимовна

Кітапхана басшысы

272-84-94

14.

Токпанова Манзура Кызтугановна

Мұражай және галерея меңгерушісі

261-15-72

15.

Абулгазиева Салтанат Максутовна

Академияның оқу театрының басшысы

272-05-67

16.

Ашинов Бауржан Ахатович

Мектеп-интернат, колледждің оқу театрының басшысы

272-05-67

17.

Бахтыбаева Жаннат Итеновна

Медициналық қызмет бөлімінің басшысы

395-12-46

18.

Абуов Нурхан Мырзатаевич

Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдай бөлімінің басшысы

395-12-43

19.

Муканбетов Еркебулан Даулетбекович

Шаруашылық бөлімнің басшысы

272-97-72

20.

Горбачева Елена Петровна

Қойма басшысы

272-97-72

21.

Нурманова Гульнар Нурсултанкызы

Бас корпустың шаруашылық бөлімінің басшысы

272-97-72

22.

Нарынова Мариягул Мухаметжановна

Екінші  корпустың шаруашылық басшысы

395-12-43

375-81-36

23.

Сыдыкова Сауле Кадесовна

Жатақхана басшысы

309-91-89

24.

Самбетжанова Рая Анарбековна   

Интернат меңгерушісі

395-12-46

25.

Маулунбердов Нурлан Ермухамбетович

Ғылыми-баспа бөлімінің маманы/баспахана

327-94-02

26.

Дюбанок Сергей Викторович

Жүйелік әкімші

 

27.

Мунасова Нуркумис Бактыгуловна

Аудармашы                                           e-mail: nur_81_81@mail.ru                                           e-mail: nur_81_81@mail.ru 

391-39-91

28.

Володина Ольга Рудольфовна 

Суретші-конструктор, костюмдер бойынша дизайнер

 

29.

Сыдыков Серик Зарипович

Автошаруашылық бөлімінің басшысы

272-97-72

30.

Байгарашева Салтанат

Интернат асханасының меңгерушісі

395-12-46

31.

 

1-ші ғимарат КҮЗЕТІ

272-36-93

32.

2-ші ғимарат КҮЗЕТІ

395-12-43

33.

1-ші ғимарат АСХАНАСЫ

261-26-70

Оқу әдістемелік қызметі

1.

Гизатова Гульнар Бисенгалиевна

Оқу-әдістемелік қызметінің басшысы

272-44-06 вн.103

2.

Молдажанова Галия Молдажановна

Кәсіби бағдарлық жұмыс, оқу-өндірістік тәжірибе және жас мамандарды орнықтыру бөлімінің басшысы

272-46-74

3.

Маткерим Дана Адильханкызы

Әдістемелік бөлімінің басшысы

261-13-24

Оқу үдерісін ұйымдастыру және бақылау  қызметі

1.

Турдалиева Бакытжан Какиевна

Оқу үдерісін ұйымдастыру және бақылау  қызметінің басшысы

272-63-62

2.

Шаганова Арайлым Ризабековна

Оқу үдерісін ұйымдастыру және бақылау  қызметінің басшысының орынбасары

272-63-62

3.

Абишова Ляззат Аманжоловна

Студенттік бөлімінің басшысы

272-63-62

4.

Шомшекова Асима Абеновна

Офис-тіркеушілер және Академиялық ұтқырлық бөлімінің басшысы    

261-13-24

Театр өнері факультеті

1.

Нурсолтан Елик

Театр өнері факультетінің деканы

272-99-04

2.

Даулеткулова Гульжан Алиакбаровна 

Театр өнері факультеті деканының орынбасары

272-99-04

3.

Сапаргалиева Гульдана

Жеке ән салу кафедрасының меңгерушісі 

272-99-04

4.

Кулбаев Аман Бекенович  

Сахна пластикасы кафедрасының меңгерушісі 

272-21-09

5.

Туранкулова Дариха

Сахна тілі кафедрасының меңгерушісі  

272-99-04

272-62-49

6.

Рахимов Аубакир Сыдыкович

Актер шеберлігі және режиссура кафедрасының меңгерушісі м.а.

272-99-04

272-62-49

7.

Каржаубаева Сангуль Камаловна

Сценография және киім дизайны кафедрасының меңгерушісі

272-99-04

8.

Карамолдаева Дана Омаржановна

Музыкалық театр кафедрасының меңгерушісі

272-99-04

ЭСТРАДАЛЫҚ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ

1.

Мухитденова Багым Максатовна 

Эстрадалық өнер факультетінің деканы

272-94-88

2.

Шутенова Айман Сагингановна  

Эстрадалық өнер факультеті деканының орынбасары

272-94-88

3.

Оренбургский Артур Александрович

Эстрадалық оркестр аспаптары кафедрасының меңгерушісі

272-94-88

4.

Кесоглу /Лаки/ Пантелей Константинович

Эстрадалық вокал кафедрасының меңгерушісі

272-94-88

КИНО ЖӘНЕ ТЕЛЕДИДАР  ФАКУЛЬТЕТІ

1.

Мурсалимова Гульнара Амангельдиновна

Кино және теледидар факультетінің деканы

261-13-19

2.

Есқара Қазыбек Әбдімомынұлы

Кино және теледидар факультеті деканының орынбасары

261-13-19

3.

Азимов Сергей Жумабаевич

Экрандық өнер режиссурасы кафедрасының меңгерушісі

261-26-70

4.

Соловьева Маргарита Владимировна

Дыбыс режиссурасы және операторлық өнер  кафедрасының меңгерушісі

261-26-70

5.

Лаврик Нина Алексеевна

Арт-менеджмент және продюсерлеу кафедрасының меңгерушісі

272-13-19

Өнертану факультеті

1.

Нұрпейіс Бақыт Кәкиқызы

Өнертану  факультетінің деканы

261-62-81

2.

Әбіл Мирас Әбілұлы

Өнертану  факультеті деканының орынбасары

 

3.

Оразкулова Калдыгуль Серикбайкызы

Бейнелеу өнерінің тарихы мен теориясы кафедрасының меңгерушісі

261-62-81

4.

Кабдиева Сания Дуйсенхановна 

Театр өнерінің тарихы мен теориясы кафедрасының меңгерушісі

261-62-81

5.

Наурузбекова Кулжан Курмангалиевна

Киноның тарихы мен теориясы кафедрасының меңгерушісі

261-62-81

Хореография факультеті

1.

Сушков Дмитрий Валентинович

Хореография факультетінің деканы

272-82-71 вн.114

2.

Габбасова Гульмира Надымовна

Хореография факультеті деканының орынбасары

272-82-71 вн.114

3.

Туткибаева Гульжана Усамбековна

Хореография режиссурасы кафедрасының меңгерушісі

272-82-71

4.

Ким Лариса Валентиновна

Хореграфия педагогикасы кафедрасының меңгерушісі

272-82-71

Кескіндеме, мүсін және дизайн факультеті

1.

Байділда Бауыржан Нұрбекұлы

Кескін, мүсін және дизайн факультетінің деканы

272-95-94

2.

Сулейманов Мухамеджан Шадыханович

Кескін, мүсін және дизайн факультеті деканының орынбасары

272-95-94

3.

Тұрғынбай Болат Сырлашұлы

Көркемсурет кафедрасының меңгерушісі

272-95-94

4.

Молдабеков Мураталы /

Сулеева Корлан Дуйсеновна 

Дизайн кафедрасының меңгерушісі

395-12-61

5.

Жумагалиев Муслим Садыкович

Сән және костюм дизайны кафедрасының меңгерушісі

272-95-94

ҰЛТТЫҚ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ

1.

Ибраев Олжас Канатович 

Ұлттық өнер факультетінің деканы

272-32-04

2.

Стамгазиев Рамазан Умиралиевич

Дәстүрлі музыкалық өнер кафедрасының меңгерушісі

272-94-88

3.

Базарбаева Раушан Еркеновна 

Сәндік-қолданбалы өнер кафедрасының меңгерушісі

395-12-61

ЖАЛПЫ-ҚОҒАМДЫҚ КАФЕДРАЛАРЫ

1.

Алимжанова Алия Шарабековна 

Қазақстан тарихы және әлеуметтік ғылымдар кафедрасының меңгерушісі

395-12-50

2.

Михайлова Светлана Николаевна

Дене тәрбиесі кафедрасының меңгерушісі

395-12-49

3.

Канлыбаева Жанат Серикбайкызы  

Шет тілдер және Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедрасының меңгерушісі

395-12-49

4.

Сатыбалдиева Феруза Әбубәкірқызы

Компьютерлік технологиялар кафедрасының меңгерушісі м.а.

395-12-49

МЕКТЕП-ИНТЕРНАТ, КОЛЛЕДЖ

1.

Жумахметова Зура Жумахметовна

Мектеп-интернат, колледждің басшысы

393-92-48

2.

Жакипова Жанна Наймановна 

Оқу жұмысы жөніндегі мектеп-интернат, колледж басшысының орынбасары

395-12-49

3.

Алтыбаева Лиза Нажмеденовна

Тәрбие жұмысы жөніндегі мектеп-интернат, колледж  басшысының орынбасары

395-12-48

Кері қайту Басшылық
+