Сайт картасы
қаз

Т.Қ. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы 2017-18 оқу жылына бюджеттік негізде оқуға түскендер тізімі

21.08.2017

Т.Қ. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы 2017-18 оқу жылына бюджеттік негізде оқуға түскендер тізімі

 

5В040400 "Дәстүрлі музыка өнері"


"Халық әні" 
1 Мұратхан Диас Русланұлы 
2 Қабыланбек Айжан Нұрланқызы 
3 Құрбанәлі Мұхаммед Бахытжанұлы 
4 Қанат Бұрлен 
5 Сардарбек Гаухар Сабырбекқызы 
6 Игисинов Ильяс Кудайбергенович 
7 Рақымберді Жайдар


"Халық аспаптары " 
1 Әбенова Кәмила Сәрсенбайқызы 
2 Таубалды Әкежан Ерболғанұлы 
3 Киргизбаев Нурберген Ерланулы 
4 Ерликжанова Улпан Ерликжановна 
5 Жармухаметова Жайна Сериккановна 
6 Уатхан Жумағали 
7 Балғабаев Ерсұлтан Бекболатұлы 
8 Досалиева Ботагоз Нұрланқызы 
9 Базарбай Нұргиса Жораұлы


5В040600 "Режиссура"


"Цирк режиссурасы" 
1 Яценко Елена Геннадьевна 
2 Редько Марина Маратовна 
3 Уразбахтина Дина Муратовна 
4 Храменкова Ирина Игоревна 
5 Болатов Беркин Азилбекович 
6 Уразалиева Мәдина Сәлімбайқызы


"Хореография режиссурасы" 
1 Жаманбаева Камилла Олжасқызы 
2 Габбасова Диана Нурлановна 
3 Жолдыбай Балнұр Асқарқызы 
4 Досымбек Данияр Маратұлы 
5 Уланова Жанель Уланкызы


"Көпшілік қойылым және шоу режиссурасы" 
1 Базарбай Рауан Ғалымжанұлы 
2 Берликожанова Акжаркын Ғалымжанқызы 
3 Ибраим Бауыржан Айдарұлы 
4 Карбоз Баянсұлу Бүркітбайқызы 
5 Нүрлан Әнел Ержанқызы 
6 Жұмағали Нұрайлым Жақсылыққызы 
7 Исабай Айтбек Иншаарұлы 
8 Нүкешов Айзат Серікұлы


"Теледидар режиссурасы" 
1 Ерназар Айбек Ермекұлы 
2 Нұрлан Айдана Нұрланқызы 
3 Тохтарбай Анель 
4 Әскербеков Әділет Әскербекұлы 
5 Ғилымғалиева Нұрай Маратқызы 
6 Ыбрай Әділет Болатұлы 
7 Бахитов Алимхан Алматович 
8 Несипалиева Аружан Асетқызы 
9 Турсунбаева Алина Руслановна 
10 Нұрғалиева Алтынай Бозжігітқызы


"Көркем фильм режиссурасы" 
1 Биболатулы Санжар 
2 Құлмахамбет Сұлужан Құрманғалиқызы 
3 Ақжолтай Ермахан Мерекеұлы 
4 Сұлтаналы Серікбол Үсенұлы 
5 Туреханова Сабина Талгатовна 
6 Мұратбек Орал Құанышұлы 
7 Сағынов Мейрамбек Қуандықұлы 
8 Жанботаев Темирлан Темиржанулы 
9 Мұратұлы Мадияр 
10 Дастанұлы Рустем 
11 Махсут Алина Махсутқызы 
12 Краснопольская Ада Жабраиловна 
13 Серік Мейірбан 
14 Жәдігеров Әлішер Нұрланұлы


"Кино және ТВ дыбыс режиссурасы" 
1 Темірханов Әділбек Тимурұлы 
2 Сейтжапбаров Арман Көмекұлы 
3 Бекетов Айдар Кайратұлы 
4 Достанов Данияр Еркинович 
5 Халимназаров Ахтам Тахирович 
6 Мұрат Санжар Төлегенұлы


5В040700 "Актерлік өнер"


"Драма театры және кино артисі" қазақ тобы 
1 Тынысбек Дастан Нұрлыбекұлы 
2 Сатыбалдиева Арайлым Бақытжанқызы 
3 Бақыт Айзат Ержанқызы 
4 Қаршығанов Бейбарыс Абатұлы 
5 Мурзабекова Еркежан Мурзабековна 
6 Нұржақып Шырын Алмазқызы 
7 Акарал Лаула Айдарқызы 
8 Оралов Кемеңгер Оралұлы 
9 Өмірзақ Рамазан Айдарбекұлы 
10 Бейқұт Ақбота Бақытбекқызы 
11 Жақсығали Гауһар Амиржанқызы 
12 Оспанжан Әнел Ернатқызы 
13 Рашитұлы Нұрсултан 
14 Сапарбек Әнел Рүстемқызы 
15 Әбілов Бекболат Әбубәкірұлы 
16 Искаков Едіге 
17 Төлеген Ақниет Жаңабайқызы


"Драма театры және кино артисі" орыс тобы 
1 Ахметова Аружан Айдарқызы 
2 Болат Ғалымжан Асхатұлы 
3 Сыздыкова Жанель Ринатқызы 
4 Багыбаев Жанибек Ермекұлы 
5 Кудекова Карина Эриковна 
6 Мусанова Камила Бакытжановна 
7 Эйнис Алишер Талгатович
8 Олжабаева Камилла Амангельдиевна 


"Музыкалық театр артисі (мюзикл)" 
1 Болат Алтынай Жанатқызы 
2 Мейірбек Сұлтан Ақанұлы 
3 Мейрамова Асем Муратовна 
4 Самық Мұқтархан Асқарұлы 
5 Әбдіхан Абзал Даниярұлы 
6 Амангельдиев Батырхан Серикович 
7 Атаев Бахыт Арипұлы 
8 Әбділдә Махамбетәли Амантайұлы 
9 Зәкіров Шарифбек Жүнісұлы 
10 Нұрлыбай Дінмұхамед Бейсенбайұлы 
11 Сағымбаев Дәурен Сырымұлы 
12 Шералиев Шынболат Бақытұлы 
13 Қалиханова Аяжан Қайыржанқызы 
14 Копберген Жасулан Ербол ұлы


"Музыкалық театр артисі" 
1 Жайынбай Азамат Тіленұлы 
2 Серікұлы Дінмұхамбет 
3 Бияхмет Бекарыс Қайратұлы 
4 Абдолдаева Акерке Кажымураткызы 
5 Мағзомов Әділжан Ерболұлы 
6 Нуржаубекова Жамал Богиловна 
7 Ғалымжанұлы Мұзафар 
8 Ерғалиева Айгерім Қанатқызы 
9 Құдайбергенов Айбек Қанатбекұлы 
10 Тілеухан Есхат 
11 Айдар Арайлым Айдарқызы 
12 Маулымхан Алия Ержанқызы 
13 Нәсіпжан Ақтоты Жақсылыққызы 
14 Асан Сүндет Берікұлы 
15 Нурахметова Айгерим


5В040800 "Эстрадалық өнер"


"Эстрада вокалисі" 
1 Каршыгаева Анель Еркеновна 
2 Уварова Анна Сергеевна 
3 Бердекеев Берік Мухамбеталиұлы 
4 Омаров Ильяс Сакенович 
5 Киямбекова Диана Кыдырбаевна 
6 Муратова Диана Муратовна 
7 Қали Назерке 
8 Әуез Әділ Айдарұлы 
9 Жумагулова Сандугаш Мусаевна 
10 Кенишкалиев Бексултан Талгатович 
11 Кусманова Еркежан Болатовна 
12 Тұрысбек Самат Сайлауұлы


"Эстрада оркестрінің артисі" 
1 Чайбеков Олег Рустамович 
2 Логинов Дмитрий Валерьевич 
3 Нарбутаева Зауре Муратовна 
4 Пискунов Михаил Андреевич 
5 Нарбутаев Асан Муратович


5В040900 "Хореография"


"Спорттық бал биінің педагогы" 
1 Дрягина Екатерина Николаевна 
2 Карев Рустам Вячеславович 
3 Бауэр Александр Андреевич 
4 Бекенова Ажар Берікқызы 
5 Рустамбекова Сымбат Булатовна 
6 Умарова Анеля Нурболаткызы


"Педагог-хореограф" 
1 Амангельдиева Гульнур Мұратқызы 
2 Насыров Алимжан Абдужалиұлы 
3 Насырова Асель Алибековна 
4 Төлеген Ақжүніс Ағдарбекқызы 
5 Қаламғазина Гүлжанат 
6 Мухаметжан Әлима Мұратқызы 
7 Әбдібай Алтынай Серікқызы


5В041000 "Сценография"


"Театр сәндік өнері" 
1 Болегенова Нуршат Муратбекқызы 
2 Бурлукпаева Амирхана Ниязқызы 
3 Жанабай Гульарша Дулатқызы 
4 Абралова Индира Канатовна 
5 Гринченко Алена Васильевна 
6 Нүсіпжанұлы Есбер


" Костюм дизайны және сән " 
1 Назарбек Әйгерім Назарбекқызы 
2 Амангелдинова Айша Шалқарқызы 
3 Журкабаева Маржан Жумабековна 
4 Мухаметжан Гульназия Абилкаирқызы 
5 Мәжен Ақтоба Санатқызы 
6 Сарсенбай Инабат Бағдатбекқызы 
7 Тұралы Айбек Бауыржанұлы 
8 Бақтанғалиева Шолпан Нұрланқызы


"Театр, кино және ТД костюмі" 
1 Алдабергенова Ақтоты Сәуірбайқызы 
2 Қонысбаева Жансая Айдарқызы 
3 Социал Расул Жалғасбайұлы 
4 Баймуратова Шакизада Сержановна 
5 Есенова Айнур Нурлановна 
6 Болатқызы Ақбөбек


"Театр, кино және ТД гримі" 
1 Акмырзаева Мадина Жасулановна 
2 Барлыбаева Анеля Арысланбекқызы 
3 Борашева Жансая Арманқызы 
4 Есламғали Сәбира Қайратқызы 
5 Шестова Анна Павловна
6 Мұсабек Әсел Утепбергенқызы


5В041200 "Операторлық өнер"


"Кино және ТД операторы" 
1 Ашеков Мейірлан Полатбекұлы 
2 Куандык Касымбек Бактиярулы 
3 Аманжол Дінмухамед Ардақұлы 
4 Әшімов Әлібек Темірболатұлы 
5 Маханов Елжан Шоқанұлы 
6 Сатылған Айбек Қанатұлы 
7 Танатұлы Бейбарыс 
8 Амандықов Мәди Еркінұлы 
9 Уалиев Дамир Муратұлы 
10 Әбдіқұл Әбдіқайыр Жасұланұлы 
11 Оңғар Нұрарафат Сұлтанұлы 
12 Қойшыбек Айса Сапарғалиұлы 
13 Сабденов Нурсултон Бакитулы


"Медиажурналистика" 
1 Жолдас Мәдина Жаңабайқызы 
2 Көркем Аружан 
3 Дарибаева Айнура Досымовна 
4 Қадыр Диана Әбдіқұлқызы 
5 Бақыт Нұрбол Ерланұлы 
6 Даулетханова Азиза Нұрболатқызы 
7 Муратова Алина Диасовна 
8 Сермахан Ақжан Әміржанқызы 
9 Рахат Акнур Кайраткызы 
10 Ташпулатова Ақсунқар Райимбекқызы


5В041300 "Кескіндеме"


"Монументалды кескіндеме" 
1 Сағындық Махаббат Талғатқызы 
2 Чехлатова Марина Алексеевна 
3 Аугамбаева Мадина Нурлыбековна 
4 Шағылбаева Аиида Әділқызы 
5 Оралханов Данабек Мейрамбекұлы 
6 Жұмақан Ержан Қайнарұлы


"Станоктік кескіндеме" 
1 Дендер Дулат Нуржанұлы 
2 Лямкина Анастасия Владимировна 
3 Хаши Нурдана Абдуллахи 
4 Нурдинов Хамза Ахметжанович 
5 Қожамұрат Мәди Қожамұратұлы


5В041400 "Графика"


"Суретші-аниматор" 
1 Аршабек Адель Қанатбекқызы 
2 Ерлан Райымбек Ерланұлы 
3 Бадельбаева Данеля Тимуровна 
4 Муханбетжанова Айша Абзалкызы 
5 Нурлаев Дидар Әлиұлы 
6 Сенбек Руслан Серикович 
7 Сайлау Алия Куанышкызы 
8 Алғожа Шынар Талғатқызы 
9 Ермекбаева Жания 
10 Күндәулет Айзат


"Станокты графика" 
1 Қалиғұмар Айдана Асхатқызы 
2 Абдушакурова Диана Борисовна 
3 Телемтаева Лилия Саятовна 
4 Кан Лада Анатольевна


"Жарнама графикасы" 
1 Рафаелқызы Нұркамила 
2 Ким Ноэль Сергеевна 
3 Идрисов Саят Сабитұлы 
4 Аманжанова Роза Кебековна 
5 Шалкибаева Гаухар Аманкельдиевна


5В041500 "Мүсін"


"Мүсінші" 
1 Ұзақ Әсет Ерқанатұлы 
2 Рыскелдиев Әнуар Ерболұлы 
3 Ушуров Якубжан Шавкатұлы 
4 Ильяс Ерталгат Мерекеулы


5В041600 "Өнертану"


"Өнертану" 
1 Бахадыр Сымбат Маратқызы 
2 Құлбалаева Гүлсезім Талғатқызы 
3 Рахманәлі Сымбат Анарәліқызы 
4 Қасен Азиза Асқарқызы 
5 Қуаныш Мағзым Думанұлы 
6 Алмасбекқызы Гүлнур 
7 Айдарова Марьяна Сматуллаевна


"Кинотану" 
1 Әкімжан Айқын 
2 Бекқұлы Дәуір Сәбитұлы 
3 Дәуренбекова Балнур Батырханқызы 
4 Ілиясова Гулбақыт Ерланқызы 
5 Каденов Айдос Абаевич 
6 Сембаев Табиғат Нұрланұлы


"Театртану" 
1 Исханов Думан Төлегенұлы 
2 Тулақ Улбосын Разванқызы 
3 Тұрмағанбет Жансая Ерлікқызы 
4 Аманғалиқызы Аяулым 
5 Оралбай Назерке Турсынбекқызы 
6 Ембергенов Таңірберген Болатұлы


5В041700 "Сәндік өнер"


"Зергерлік іс" 
1 Жарқат Махамбет Лесханұлы 
2 Аманкелді Үміт Сағадайқызы 
3 Коймуратова Динара Жансериккызы 
4 Жүрсін Мағжан Кәрімжанұлы 
5 Екенбаев Турсын Алматович


"Көркем тоқыма" 
1 Өмір Гүлкенже Өтепқалиқызы 
2 Байтаулова Аида Маратқызы 
3 Кибашева Тогжан Жангельдыкызы 
4 Мади Гулназ Максаткызы 
5 Дуйсенгали Айман Даулеткызы 
6 Нургазина Жулдыз Ерсаиновна


5В042100 "Дизайн"


"Өнеркәсіптік дизайн " 
1 Ошақбай Аружан Дарханқызы 
2 Қалымбетова Жанерке Сайлаубекқызы 
3 Оразов Жамбыл Рашидович 
4 Халекесова Аида Алижановна 
5 Шарафитдин Әлия Бердалиқызы 
6 Жуманова Айнагүл Айбарқызы 
7 Демешова Диана Аманжоловна


"Ландшафт дизайны" 
1 Ағабай Нұркен Қайратұлы 
2 Акатаева Айгерим Айдаровна 
3 Оразбай Күнерке Алтайқызы 
4 Елубаева Анель Нурболовна 
5 Жангабылова Жанзира Бактыгалиевна 
6 Ефименко Инесса Павловна 
7 Нұрахым Айша


"Сәулеттік дизайн" 
1 Кабдулов Ерасыл Айдарұлы 
2 Дастанқызы Дана 
3 Байхожаев Улан Кожамуратович 
4 Қыздарбекова Айгерім Советқызы 
5 Дәулет Дария Мәдиқызы 
6 Елемесов Диас Кайратулы 
7 Данова Гүлнар Ғайнединқызы 
8 Овчаренко Эллина Васильевна


5В042300 "Арт-менеджмент"


"Арт-менеджмент" 
1 Мұхитқызы Динара 
2 Басқожаев Нұрасқан Даулетұлы 
3 Смағұл Аққу Елдосқызы 
4 Құсайын Медина Ерланқызы 
5 Сибатова Тоғжан Саятқызы 
6 Беделқан Айжан Баймурзақызы 
7 Макенов Талгат Асылханович 
8 Меліс Шуғыла Ерланқызы


"Продюсерлеу" 
1 Солтанова Айжан Мақсатқызы 
2 Болатов Болатбек Ерланұлы 
3 Белгібай Жансерік Өмірханұлы 
4 Дәртай Әсемай Дәртайқызы 
5 Баймуханова Азиза Тюрюбековна 
6 Тубекбаева Айдана Марленовна 
7 Узакбаева Асель Ганиевна 
8 Ермахан Мұстафа Елтайұлы 

 

Негіздеме: Қабылдау комиссиясының  хаттамасы (22.07.2017 ж. № 9).

Кері қайту ҚАЗҰӨА-дан жаңалықтар
+