Сайт картасы
қаз

Х Республикалық студенттік пәндік олимпиада болып өтті

30.03.2018

     Наурыздың 26-29 аралығында  2 курстар аралығында кескіндеме, мүсін, графика, сәндік өнер және киім дизайны мамандықтары бойынша Х Республикалық студенттік пәндік олимпиада болып өтті. Олимпиадаға Қазақстанның түкпір-түкпірінен келген ЖОО студенттері қатысты. Олардың қатарында Астана қаласынан келген Қазақ Ұлттық өнер университеті, Шымкент қаласының Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік университеті, Қызылорда қаласының Қызылорда Мемлекеттік университеті, Орал қаласының Батыс Қащақстан Ұлттық педагогикалық университеті, Түркістан қаласының Ахмет Иассауи атындағы Қазақ-Түрік университеті, Қазақстан мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті, Алматы қаласының Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті бар.

      5B041300 «Кескіндеме» мамандығының жүлдегерлері       «Станоктық кескіндеме», «Монументальді кескіндеме»:

1 орын Ордабаев  Мирас (КазНАИ им. Т. Жургенова),

2 орын Абсаматов Токтамыс (КазНУИ город Астана),

               Иванова Дария (КазНАИ им. Т. Жургенова),

3 орын Искаков Гулжайна (КГУ им. Коркыт Ата),

               Жуман Жанкелды (КазНУИ город Астана),

               Нургалиева Сандугаш (КазЖенПУ город Алматы).

5B041400 «Графика» мамандығының жүлдегерлері    «Станоктық графика»:

1 орын Ергазина Мадина (КазНАИ им. Т. Жургенова),

2 орын Алтаева Айя (КазНАИ им. Т. Жургенова),

               Вольховская Анна (КазНПУ им. Абая),

3 орын Мадимар Санжар (КазНАИ им. Т. Жургенова),

               Бакытбек Гаухар (КазНПУ им. Абая),

               Исханова Дана (КазЖенПУ город Алматы).

5B041600 «Мүсін» мамандығының жүлдегерлері  :

1 орын Раймбек Алтаир (КазНАИ им. Т. Жургенова),

2 орын Корпешов Тай (КазНУИ город Астана),

               Ормаханов Олжас (КазНАИ им. Т. Жургенова),

3 орын Алдилханова Айгерим (КазНУИ город Астана),

               Мадияр Нурлан (КГУ им. Коркыт Ата),

               Калмахан Бекарыс (КазНАИ им. Т. Жургенова).

5B041700 «Сәндік өнер»  «Көркем тоқыма» мамандығының жүлдегерлері  :

1 орын  Сақтағанова Фериза  (КазНАИ им. Т. Жургенова),

2 орын  Нұрымова Үмітжан  (КазНАИ им. Т. Жургенова),

                 Кулахметова Айдана (КазНУИ город Астана),

3 орын  Есенкул Назерке (КТУ им. Қ.А.Яссауи),

                Әнефия  Арайлым (ЮКГУ город Шымкент),

               Ерболатова Асем (ЗКГУ город Уральск),

5B041700 «Сәндік өнер»  мамандығының жүлдегерлері  

«Металды көркем өңдеу»:

1 орын  Нургазиева Камила (КазНАИ им. Т. Жургенова),

2 орын  Төребай Дамир (КазНАИ им. Т. Жургенова),

                Үсембеков Бақытжан  (КазНУИ город Астана),

3 орын Тұрсынхан Назерке (КазНУИ город Астана),

               Карбозова Акнур (КазНПУ им. Абая),

               Тлеуханова Әлия (КазНАИ им. Т. Жургенова).

5B041700 «Сәндік өнер»   мамандығының жүлдегерлері  «көркем ағаш өңдеу»:

1 орын  Акишева Балжан (КазНАИ им. Т. Жургенова),

2 орын  Ермен Раимбек (КазНАИ им. Т. Жургенова),

                Әсілбек Нұралы (КазНУИ город Астана),

3 орын  Рамазан Жандос (КазНАИ им. Т. Жургенова),

                Даутов Нұрхат (КазНАИ им. Т. Жургенова),

                Құрмашева Ару (КазНУИ город Астана).

5B041700 «Сәндік өнер» Мамандығының жүлдегерлері   «Көркем  керамика»:

1 орын Елмұратова Ұлжан (КазНАИ им. Т. Жургенова),

2 орын Балқыбек Ақбота (КазНАИ им. Т. Жургенова),

               Молдияров Нұрпейіс (КазНАИ им. Т. Жургенова),

3 орын Натиша Ақзер (КГУ им. Коркыт Ата),

               Сәбит Құндызай (КазЖенПУ город Алматы),

               Утемуратова Алтынай (КазЖенПУ город Алматы).

Кері қайту ҚАЗҰӨА-дан жаңалықтар
+