Карта сайта
рус

2017 жылы жоғары оқу орындарының студенттері арасында өткен IX Республикалық пән олимпиадасының ЕСЕБІ

10.04.2017

2017 жылы жоғары оқу орындарының студенттері арасында өткен

IX Республикалық пән олимпиадасының

ЕСЕБІ 

Алматы, 2017

           

2017 жылдың  5-7 сәуір аралығында Жоғары оқу орындар арасындағы IX  Республикалық студенттік пәндік олимпиада төмендегі мамандықтар мен мамандандырулар бойынша өткізілді:

  1. 5В040700 «Актерлік өнер» мамандығы, 5В040600 «Режиссура» мамандығының «Жеке ән салу» пәні бойынша «Драма және кино артисі», «Музыкалық театр артисі»,  «Драма театрының режиссурасы», «Театртану» мамандандырулары бойынша;
  2. 5В041000 «Сценография» мамандығының «Театр, кино және ТД гримі», «Театр-сәндік өнері», «Киім дизайны», «Театр, кино және ТВ киімі» мамандандырулары бойынша;
  3. 5В041600 «Өнертану» мамандығының «Кинотану», «Кинотеледрамтургия» , «Өнертану» мамандандырулары бойынша

VІ.  5В040600 - «Режиссура» мамандығының «Анимациялық фильм режиссурасы», «Дыбыс режиссурасы» мамандандыруы бойынша

ІХ.  5В040800 – «Эстрада өнері» мамандығының  «Эстрада вокалы», «Эстрада оркестрінің артисі» мамандандыруы  бойынша.

XІ. 5В041300 «Кескіндеме» мамандығының «Композиция» пәнінен

XІІ. 5В041400 «Графика» мамандығының  «Станоктік графика»  және « Жарнама графикасы» мамандандыруы бойынша;

XІІІ. 5В041500 «Мүсін» мамандығы бойынша;

XІV. 5В041700  «Сәндік - өнер» мамандығының  «Көркем тоқыма», «Металды көркемдеп өңдеу», «Ағашты көркемдеп өңдеу», «Көркем қыш» мамандандырулары бойынша.

 

 

 

І орын

ІІ орын

ІІІорын

 

Т.Қ.Жүргенов атындағы  Қазақ Ұлттық өнер академиясы

24

25

37

 

Қазақ Ұлттық Өнер университеті

(Астана қ.)

1

9

9

 

«Шабыт» Қазақ ұлттық  өнер университеті

(Астана қ.)

-

1

1

 

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік унисерситеті

 (Шыкмент қ.)

-

1

1

 

Оңтүстік Қазақстан педагогикалық институт (Шымкент қ.)

-

1

1

 

Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті

(Түркістан қаласы)

-

2

2

 

Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті

 (Қызылорда қ.)

-

1

2

 

М.Х.Дулати атындағы Тараз Мемлекеттік Университеті

(Тараз қаласы)

-

-

2

 

М.Өтемісов атындағы Батыс-Қазақстан мемлекеттік университеті

(Орал қ.)

-

-

2

 

С.Торайғырова атындағы Павлодар мемлекеттік университеті 

(Павлодар қ.)

-

-

1

 

Тұран университеті

(Алматы қ.)

-

2

4

 

Абай атындағы Қазақ Ұлттық Педагогикалық

Университеті (Алматы қ.)

-

2

1

 

Қазақ мемлекеттік қыздар университеті

(Алматы қ.)

-

-

2

 

Алматы технологиялық университеті

 (Алматы қ.)

-

1

-

 

«Сымбат» Сән және технологиялар академиясы (Алматы қ.)

-

1

1

 

 

 

 

 

 

 

Кескіндеме, мүсін және дизайн факультеті

 

5В041700 «Сәндік өнер» мамандығы бойынша

«Көркем тоқыма» мамандандыруы бойынша

 

І орын

- Алдамбергенова Ақнұр (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 3 курс студенті)

ІІ орын

- Тойжан Ақмарал (Түркістан қаласы, Қ.А.Яссауи атындағы Қазақ-түрік университетінің 3 курс студенті)

- Бурбекова Айгерім (Астана қаласы, Қазақ Ұлттық Өнер университетінің  3 курс студенті)

ІІІ орын

- Жарасбек Ақниет (Оңтүстік Қазақстан  Мемлекеттік  Педагогикалық университетінің  3 курс студенті)

- Утемуратова Алтынай (Алматы қаласы, Қазақ Мемлекеттік қыздар педагогикалық университетінің 2 курс студенті)

- Абдрей Шырын (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 2 курс студенті)

 

«Металды көркемдеп өңдеу» мамандандыруы бойынша

   I-орын                                                                                   

-Юлтанов Идрис  (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 2 курс студенті) 

   II- орын                                                                                    

- Оңғар Мадияр (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 3 курс студенті) 

- Дулатов Айыпбек (Шымкент қаласы, М.Әуезов атындағы Мемлекеттік университетінің 3 курс студенті) 

   III- орын                                                                                             

-Минатқызы Майгуль (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 3 курс студенті) 

-Жүсіп Әсем (Астана қаласы, Қазақ Ұлттық Өнер университетінің 2 курс студенті)

-Хайролла Рауан  (Астана қаласы, Қазақ Ұлттық Өнер университетінің 2 курс студенті)

 

«Ағашты көркемдеп өңдеу» мамандандыруы бойынша

 

I- орын

-Тұрсынбай Алишер (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 2 курс студенті)

II- орын

-Нишанбаев Алибек (Астана қаласы, Қазақ Ұлттық Өнер университетінің   2 курс студенті)

-Тұрғынбай Гүлмарал  (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 3 курс студенті)

III- орын                             

- Қадырсизов Батыл (Астана қаласы, Қазақ Ұлттық Өнер университетінің   2 курс студенті)

-Нұрхайдарова Айнур (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 3 курс студенті)

-Хакимова Анеля (Астана қаласы, Қазақ Ұлттық Өнер университетінің       2 курс студенті)

 

«Көркем қыш» мамандандыруы бойынша:

 

І – орын

-Жалгасова Жасмин (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 2 курс студенті)

ІІ-орын

- Мәлікназарова Ботагөз  (Қызылорда қаласы, Қорқыт ата атындағы Қызылорда Мемлекеттік университетінің 2 курс студенті)

- Молдияров Нұрпейіс (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 2 курс студенті)

ІІІ-орын

-Рыбакова Маргарита (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясының 3 курс студенті)

-Пернехан Ержігіт (Шымкент қаласы, М,Әуезов атындағы Мемлекеттік университетінің 2 курс студенті)

-Әбдірасіл Айдана  (Түркістан қаласы, Қ.А.Яссауи атындағы Қазақ-түрік университетінің 2 курс студенті)

 

 

5В041300 «Кескіндеме» мамандығы

І орын

     Киікбай Жансая   (Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

ІІ орын

  1. Жакиянова Камила (Қазақ ұлттық өнер академиясы Астана қаласы)
  2. Саитов Владислав (Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

ІІІ орын

  1. Есім Тоғжан (Алматы қаласы, Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университет)
  2. Ысқақова Гулжайна (Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті)
  3. Бахтыгулов Сұлтан (М.Өтемісұлы атындағы Батыс Қазақстан Мемлекеттік университет)

 

5В041400 «Графика» мамандығы

І орын

       - Бекмұрат Елмұрат  «Алаш партиясы мен Алашорда үкіметінің құрылғанына 100 жыл»,  (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясы)

ІІ орын

   - Сақидаулетова  Ләйлә «Еркін тақырып», (Алматы қаласы, Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті)

    - Пейізов Рамазан «Алаш партиясы мен Алашорда үкіметінің құрылғанына 100 жыл», (Алматы қаласы, Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті)

ІІІ орын

    -  Цай Ольга  «Еркін тақырып», (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясы)

    - Тұрғанов  Шалқар  «Еркін тақырып»,  (Алматы қаласы, Т. Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясы)

    - Әсемхан Әйгерім «Еркін тақырып», (Қазақ Мемлекеттік Қыздар Педагогикалық Университеті)

 

5В041400 «Графика» мамандығы, «Жарнама графикасы» мамандандыруы бойынша

І орын

     Амешова Лаура   (Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

ІІ орын

  1. Сахиева Айгерім (Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)
  2. Ергешов Арман (Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті)

ІІІ орын

  1. Байсеитова Б. (Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)
  2. Мұстапа С. (Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)
  3. Алишева С. (Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

 

5В041500 «Мүсін» мамандығы бойынша

I орын

  1. Болд Даулет –, Ұлттық тақырып: «Бүркіт пен тазы шайкасы» (Алматы қ. Т.Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық Өнер Академиясы)

II орын

  1. Қайымбек Ержан Нұржанұлы, Ұлттық тақырып: «Қобызшы» (Алматы қ. Т.Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық Өнер Академиясы)
  2. Сейтқазы Заңғар Берікұлы, Ұлттық тақырып: «Көш»

(Астана қ. «Шабыт» Қазақ Ұлттық өнер университеті)

          III орын

  1. Мадияр Нұрлан Годжанбекұлы, Еркін тақырып « Жанұя» ( Қызылорда қ. Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университеті)
  2. Керімбай Аңдас Батырбекұлы- III орын, Еркін тақырып « ЭКСПО» (Астана қ. «Шабыт» Қазақ Ұлттық өнер университеті)
  3. Нұрғожа Шыңғыс Сырымұлы- III орын, Алаш партиясы мен Алашорда үкіметінің құрылғанына 100 жыл « Жырау»

(Алматы қ. Т.Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық Өнер Академиясы

 

Кино және ТД факультеті

 

5В040600 «Режиссура» мамандығы, «Кино және ТВ дыбыс режиссурасы» мамандандыруы бойынша

 

  1. Койшин Канай -1орын (3к.«Кино және ТВ дыбыс режиссурасы»,ҚазҰӨА )
  2. Кабиева Джамиля – 2 орын (4к. «Музыкалық дыбыс режиссурасы»,ҚазҰӨУ)
  3. Садвакасов Эльдар –2орын (3к.«Кино және ТВ дыбыс режиссурасы», ҚазҰӨУ)
  4. Мажитов Дастан–3орын (2к.«Кино және ТВ дыбыс режиссурасы,

ҚазҰӨА )

  1. Альвиева Айдана–3орын (3к.«Кино және ТВ дыбыс режиссурасы»,ҚазҰӨА )
  2. Куангалиев Айдын –3 орын (4к.«Кино және ТВ дыбыс режиссурасы», ҚазҰӨУ )

5В040600 «Режиссура» мамандығы «Анимациялық фильм режиссурасы» мамандандыруы бойынша

 

1-ші орын:

3 курс студенті М. Аймбетовке;

2-ші орын:

4 курс студенті А. Жумажановқа, Астана қаласыннан келген

4-ші курс студенті А. Байгонысқа;

3-ші орын:

3 курс студенті А. Кокаеваға ,

2-ші курс студенті Б. Кабышевке жән

3 курс студенті Т. Давлетова (Қазақ ұлттық өнер университеті)

 

5В040600 «Режиссура», «Кино және ТВ продюсерлігінің режиссурасы» мамандандырулары бойынша:

 

1 – орын   

Әбдінұр Қайсар, Т.Жүргенов атындағы ҚазҰӨА,  2 курс, «Кино режиссурасы».

2 – орын   

Токмурзина Дана Жаиковна, «Туран» университеті,  3 курс, «Режиссура».

Файзулла Феруза Фурхатқызы, Т.Жүргенов атындағы ҚазҰӨА,  2 курс, «ТВ Режиссурасы».

3 – орын   

Шестерина Карина Тимуровна, «Туран» университеті, 3 курс, «Режиссура».

Сарсекенова Асель Саламатовна,   2 курс, «Режиссура».

Исмагулова Жибек Талгатовна,      Т.Жүргенов атындағы ҚазҰӨА,  2 курс, «Кино режиссурасы».

 

 

Театр өнері факультеті

 

5В041000 «Сценография» мамандығы бойынша «Театр өнері» факультетінің «Сценография және киім дизайны» кафедрасы «Композиция» пәнінен:

 

5В041000 – «Сценография» мамандығы,

«Театр, кино және ТД гримі» мамандандыру бойынша:

 

І орын

- Кожахметова Амина («Театр, кино және ТД гримі» мамандандыру бойынша 2 курс студенті),  Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы.

 

ІІ орын

- Сарғалиева Нұргүл («Грим» мамандыру бойынша 3 курс студенті), Алматы қаласы, «Сымбат» Сән және технологиялар академиясы;

- Аркин Эльгиза («Театр, кино және ТД гримінің сценографиясы» мамандандыру бойынша 2 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы.

 

ІІІ орын

- Турсынбекова Аяулым («Театр, кино және ТД гримінің сценографиясы» мамандандыру бойынша 2 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы;

Исқақова Айгерим («Театр, кино және ТД гримінің сценографиясы» мамандандыру бойынша 2 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы;

Қожагельдиева Гүлдана («Грим» мамандыру бойынша 4 курс студенті), Алматы қаласы, Сән және дизайн академиясы «Сымбат».

 

5В041000 – «Сценография» мамандығы,

«Театр-сәндік өнері» мамандандыру бойынша:

 

І орын

- Поминова Александра «Театр-сәндік өнері» мамандандыру бойынша 3 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы.

ІІ орын

- Колесникова Александра («Театр-сәндік өнері» мамандыру бойынша 4 курс студенті), Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті;

- Пономарева Анастасия («Театр-сәндік өнері» мамандандыру бойынша 4 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы.

ІІІ орын

- Сыдыкова Асем («Театр-сәндік өнері» мамандандыру бойынша 3 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы;

- Абулғазы Еламан («Театр-сәндік өнері» мамандандыру бойынша 2 курс студенті), Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті;

- Қабиден Мағжан («Театр-сәндік өнер» мамандандыру бойынша 4 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы.

 

5В041000 – «Сценография» мамандығы, «Киім дизайны» мамандандыру бойынша:

 

І орын

  • Болатбекова Сымбат («Киім дизайны» мамандандыру бойынша 2 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы.

 

ІІ орын

Жугинисова Жансауле («Киім дизайны» мамандандыру бойынша 3 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы;

- Алданаева Томирис («Киім дизайны» мамандыру бойынша 3 курс студенті), Алматы қаласы, Алматы технологиялық университеті.

 

ІІІ орын

- Қоблан Айболат («Дизайны» мамандандыру бойынша 4 курс студенті), Орал қаласы, М.Өтемісов атындағы Батыс-Қазақстан мемлекеттік университеті;

- Жамал Назгүл («Киім дизайны» мамандандыру бойынша 3 курс студенті), Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті;

- Аманжолова Айзада («Киім дизайны» мамандыру бойынша 3 курс студенті), Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті.

 

5В041000 – «Сценография» мамандығы,

«Театр, кино және ТВ киімі» мамандандыру бойынша:

 

І орын

  • Қаржаубай Азат («Театр, кино және ТВ киімі» мамандандыру бойынша 3 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы.

 

ІІ орын

- Қосмағанбетова Мадина («Театр, кино және ТВ киімі» мамандандыру бойынша 2 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы;

- Сагнаева Ляззат («Театр киімінің сценографиясы» мамандыру бойынша 3 курс студенті), Астана қаласы, Қазақ ұлттық өнер университеті.

.

ІІІ орын

- Асанова Әнел («Театр, кино және ТВ киімі» мамандандыру бойынша 3 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы;

Сыдықова Зарина («Театр, кино және ТВ киімі» мамандандыру бойынша 4 курс студенті), Павлодар қаласы, С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті;

- Жылқаманова Айдана («Театр, кино және ТВ киімі» мамандандыру бойынша 2 курс студенті), Алматы қаласы, Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы.

 

 

5В040600«Режиссура» мамандығы,  «Драма театрының режиссурасы» мамандандыруы бойынша:

I орын

  • Оспанбаева Аридаш «Драма театрының режиссурасы» мамандандыру бойынша 4 курс студенті С.Ямомоты,  «Под стук трамвайных колес» үзіндісі, Көркемдік жетекшісі: ҚР еңбек сіңірген қайраткері  Рахимов А.С. (Алматы қ., Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

 

 

 

 

ІІ орын

  • Көшербаев Нұржігіт «Драма театрының режиссурасы» мамандандыруы бойынша 4 курс студенті, Еврипид «Медея», Көркемдік жетекшісі: ҚР еңбек сіңірген қайраткері  Рахимов А.С. (Алматы қ., Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

 

5В040700  «Актер өнері» мамандығы:

 

І орын – 3 курс «Музыкалық театр артисі» мамандандыруының  студенттері Асаубай Мағжан, Конысбай Жансұлтан, Петер Турринидің  «Все, наконец» үзіндісі, көркемдік жетекшісі: Ізтілеуов Д.Ж. (Алматы қ., Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

 

«Драма театры және кино» мамандандыру бойынша:

 

ІІ орын

2 курс студенттері «Драма театры және кино артисі» мамандандыруы, Альбер Камю, «Калигула» трагедиясы үзіндісі,көркемдік жетекшісі, кураторы: ҚР Еңбек сіңірген қайраткері, доцент Қ.Р. Тлеуова (Астана қ.  Қазақ Ұлттық өнер университеті).

ІІ орын

2 курс студенттері  «Драма театры және кино артисі»/неміс тобы/ мамандандыруы бойынша  Ян Фридрих  «Называй меня Питер» Отрывок по пьесе «Синдром MNIP» үзіндісімен /неміс тілінде/ (Алматы қ., Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

ІІІ орын

2 курс студенттері «Музыкалық театр артисі» мамандандыруы бойынша У.Шекспир   «Гамлет»   (трагедиясы) үзіндісі) көркемдік жетекшісі: ҚР Еңбек сіңірген қайраткері, профессор Ә.Оразбеков, кураторы: доцент Ә.Қашқабай, (Астана қ.  Қазақ Ұлттық өнер университеті)

ІІІ орын

2 курс студенттері «Сөз сөйлеу жанрының артисі» мамандандыруы бойынша Оралхан Бөкейдің  «Тортай мінер ақ боз ат...»  үзіндісі,көркемдік жетекшісі: профессор Тұранқұлова Д.А. (Алматы қ., Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

ІІІ орын

2 курс студенттері  «Драма театры және кино артисі»/орыс тобы/ мамандандыруы бойынша Дэвид Айвз «Филипп Гласс идет за хлебом» үзіндісімен, Худ.руководитель:Андриасян Р.С.кураторы курса: Осипова Л.А.; Лебсак И.М. (Алматы қ., Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

 

 «Музыкалық театр артисі» мамандандыру бойынша:

ІІ орын

 курс студенттері «Драма театры және кино артисі»  мамандандыруы бойынша Walt Disney компаниясынан аударылған

«Король Лев» музыкалық драмасынан үзінді, көркемдік  жетекшісі: Асанәлі Әшімов.курс кураторы: Кубеков Т. (Алматы қ., Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы)

ІІ орын

2 курс студенттері «Драма театры және кино артисі» мамандандыруы бойынша муз.авторы: Алан Менкен «Аладдиннің сиқырлы шамы» (мюзикл) үзіндісі /ағылшын тілінде/, көркемдік жетекшісі, кураторы: ҚР Еңбек сіңірген қайраткері, доцент Қ.Р. Тлеуова (Астана қ.  Қазақ Ұлттық өнер университеті).   

ІІІ орын

2 курс  студенттері «Музыкалық театр артисі» мамандандыруы бойынша автор: Пьер де Бомарше«Фигароның үйленуі» (музыкалық комедия) үзіндісі,көркемдік жетекшісі: ҚР Еңбек сіңірген қайраткері, профессор Ә.Оразбеков, кураторы: доцент Ә.Қашқабай, (Астана қ.  Қазақ Ұлттық өнер университеті).

ІІІ орын  

2,3 курс студенттері «Театр ұжымы жетекшілігі» мамандығы бойынша  авторы:    Б.ЕСЕНАЛИЕВ «Мұхаммед Хайдар   Дулати»   тарихи драмадан үзіндісі,қоюшы, жетекші режиссер: ҚР Еңбек сіңірген әртісі, доцент Сейілханов Асқарбек, кафедра меңгерушісі: ҚР мәдениет қайраткері, профессор  Қабиева Айгүл Қабиқызы ( Тараз қ., М.Х.Дулати атындағы Тараз Мемлекеттік Университеті )

ІІІ орын 3

 курс студенттері  «Драма театры және кино артисі» мамандандыруы бойынша авторы:Ш.Айтматов,М.Шаханов «Сократты еске алу түні немесе миғұла терісі үстіндегі сот»   (тарихи драма) үзіндісімен, Қоюшы режиссері:  аға оқытушы А.М. Сейтметова, жетекшісі:  ө.ғ.к., профессор К.М. Сейтметов (Түркістан қаласы, Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті)

 

5В040700 «Актерлік өнер» мамандығы бойынша  «Жеке ән салу» пәнінен:

 

«Музыкалық театр артисі» мамандандыруы бойынша

 

1 орын -1 курс студенті Тұрлықожа Алмат (Т.Жүргенов атындағы ҚҰӨА, Алматы) ;

2 орын- 2 курс студенті Тасболатұлы Әлімжан , 4 курс студенті Қожахан                                Данияр(Т.Жүргенов атындағы ҚҰӨА, Алматы) ;

3 орын- 1 курс студенті Еркін Ерен, Оразова Ғалия, 2- курс студенті Қабыл Базарбай,  4 курс студенті Мухатай Қуаныш(Т.Жүргенов атындағы ҚҰӨА, Алматы) .

 

«Драма театры және кино артисі» мамандандыруы бойынша

 

1 орын -1 курс студенті Әділ Асан (Т.Жүргенов атындағы ҚҰӨА,Алматы);

 

2 орын- Нұрмағанбет Захан (2 курс. Қожа  Ахмет  Яссауи  атындағы 

Халықаралық  Қазақ  түрік  университеті. Түркістан қаласы),  2 курс студенті Касиманова Рената (Т.Жүргенов атындағы ҚҰӨА, Алматы);

 

3 орын- 2 курс студенті Төлен Қазбек (Т.Жүргенов атындағы ҚҰӨА, Алматы).

                                                                         

Өнертану факультеті

 

5В041600- «Өнертану» мамандығының «Өнертану» мамандандыруы бойынш:

 

Бірінші орын:

  1. Ишпекбаева Гүлім Бауыржанқызы («Этноөнертану» мамандандыруының 2 курс студенті, Т.Қ.Жүргенов атындағы ҚазҰӨА  Алматы қ.)

Екінші орын:

  1. Қаирбек Мерей Қаирбекқызы («Этноөнертану»  мамандығының  2 курс студенті,   Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА  Алматы қ.)
  2. Қуандық Ақнұр («Өнертану» мамандандыруының  3 курс студенті, ҚазҰӨУ Астана қаласы)

Үшінші орын:

  1. Кудряшова Александра Гюлагаевна («Этноөнертану» мамандандыруының 2 курс студенті, Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА Алматы қ.)
  2. Байдәулет Ұлан («Этноөнертану» мамандандыруының 2 курс студенті, Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА Алматы қ.)
  3. Елтай Балерке Ерболқызы («Этноөнертану» мамандандыруының

3 курс студенті, Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА Алматы қ.)

 

5В041600 – «Өнертану» мамандығының «Театртану» мамандандыруы бойынша:

 

Бірінші орын –– Еренғайып Барқыт 3 курс «Театртану»

Екінші орын –  –Әлкеева Бейбіт 3 курс «Театртану»

                             Алпысбаева Ләззат 3 курс «Театртану» (Қазақ                           ұлттық өнер университеті)

Үшінші орын – Санатқызы Шырын 3 курс «Театртану»

                            Дүнгененова Айгерім– 2 курс «Қазақ ұлттық

                            өнер университеті)

                            Аубакирова Инара3 курс     Театртану»

 

«5В041600 – Өнертану» мамандығының  «Кинотеледраматургия» мамандандыруы бойынша:

 

1-дәрежелі диплом  - Кабдрашидов Ерден 3 курс ктд (ҚазҰӨА).  

2-дәрежелі диплом  - Айдынбаева Айгерім 2 курс ктд (ҚазҰӨА), 

Гүлдана Иманқұлова, 3 курс ктд (ҚазҰӨА). 

3-дәрежелі диплом – Сапабеков Ерлік 2 курс ктд (ҚазҰӨУ, Астана),

Артықбаев Нүрғали 3 курс ктд (ҚазҰӨА), 

Қазиева Жазира 2 курс ктд (ҚазҰӨА).

 

Музыкалық өнер факультеті

 

5В040800 - «Эстрада өнері» мамандығы, «Эстрада оркестрінің артисі» мамандандыруы бойынша:

 

Бірінші орын:

 Жексенбек А (3 курс) КазНАИ им.Т.Жургенова.,  Нартов В (2 курс) Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА.,  Исмайлов К (3 курс) Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА., Тихонов С (3 курс) Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА ., Оразбаев Ж (3 курс) Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА .,  Асылханов Б (2 курс) Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА ,,

Екінші орын:

Ансамбль Айтмаганбетов А (3 курс) Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА., Ястремский Е (3 курс) Т.Қ. Жүргенов атындағы ҚазҰӨА.

 

 

 

Назад к Новости КазНаи
+